Zingen voor vrede in de Sint Jan

Vrijdagavond 17 april geeft de Duitse componist en musicus Helde Burggrabe een vredesconcert in de Sint Janskathedraal in ‘s Hertogenbosch.
Het is de primeur voor Nederland, in Duitsland vonden al duizenden mensen de weg naar deze vredesbijeenkomsten waar gezamenlijk de Hagios-liederen voor vrede worden gezongen. Helge Burggrabe beschrijft deze liederen als een gezongen gebed. Een gebed voor vrede vanuit het verlangen om in onszelf vrede te vinden en dat te delen met anderen door te zingen. De liederen zijn eenvoudig van tekst en melodie zodat iedereen mee kan zingen. Elke stem telt, alle stemmen mogen gehoord worden en samen een eigen unieke nieuwe klank vormen. Tijdens het vredesconcert begeleidt Burggrabe de liederen op inspirerende wijze met tekst en muziek.
In de afgelopen maanden zijn in heel Nederland zangbijeenkomsten georganiseerd om meer bekend te worden met de liederen. Ook in aanloop naar het vredesconcert van 17 april staan zang bijeenkomsten gepland. Op de website van Hagios Nederland is daarover alle informatie te vinden. De Hagios liederen zijn te beluisteren op Spotify en Youtube.
Samen onze stem laten horen door te zingen voor vrede. De Sint Jan vullen met de klank van het verlangen naar vrede. Vrede in onszelf en in de wereld. Dat hopen we samen te ervaren.

Vrijdag 17 april, 20.00 uur, Sint Janskathedraal, ‘s-Hertogenbosch
Deelname is vrij, aanmelden niet nodig. Een vrijwillige bijdrage na afloop is welkom.

Nadere informatie:
Jos van Genugten tel. 06-51509680
Mirjam Dirkx tel. 06-44460207
hagiosnederland@gmail.nl
www.delevensboom.net/hagios